15 Kasım’da Bomonti, Hilton Hotel’de düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreninde,
siz değerli iş ortaklarımızla birlikte YILIN INOVATİF LOYALTY VE PROMOSYON ÇÖZÜMLERİ MARKASI seçilmenin heyecanını yaşamaktayız. Birlikte yürütülen projelerdeki motivasyon ve çabalarınız için sizlere teşekkür eder, sizlerle başarı merdiveninde büyük ve sağlam adımlarla yükselmekten mutluluk duyarız. Eforgrup, Türkiye’nin en büyük loyalty ve promosyon çözümleri markası olarak yeni başarılara imza atıyor.

Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Çözümleri Markası Ödülü Efor Grup’un - Milliyet.com.tr

Promosyon sektöründe 20 yıla yakın geçmişiyle, satış artırıcı proje yönetimi ve tanıtıcı promosyon grubunda alanında lider pek çok şirketin çözüm ortağı konumundaki Efor Grup, sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı, devam eden çalışma ve yatırımları, sektöre dönük inovatif ürün ve çözümleriyle ‘‘Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Çözümleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Haber Kaynağı: Milliyet.com.tr


Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu - Hurriyet.com.tr

Gecede ödülü almak üzere Efor Grup adına Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Ilgın sahneye çıkarken konuşmasında "Efor Grup olarak yaklaşık 20 yıldır promosyon sektörünün farklı kollarında faaliyet gösteriyoruz. Özellikle ERP yazılım ve çözümlerimiz ile beraber Türkiye’de alanında öncü birçok firmaya kurumsal tedarik, sadakat programları konusunda hizmet vermekteyiz. Bizi bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: Hurriyet.com.tr


20 Yıllık Tecrübesiyle Ödülün Sahibi: EFORGRUP - CNN Türk

Sadakat Kampanyalarında müşteri firmanın satın alma biriminin işlerini kolaylaştırarak, siparişlerin anlık durumu ve kargo bilgilerine ulaşabileceği bir panel sunarak hayal dünyalarını somutlaştırarak yeni nesil satın alma ve kampanya yürütme hizmeti vermekteyiz. Satış artırıcı promosyon projelerinin yanı sıra reklam ve tanıtıcı özellikli ürünlerin tedarik ve sipariş yönetimi hizmetini sunmaktayız. Promosyon ve sadakat kampanya ve projeleri haricinde talep edilen tüm ürün gruplarındaki alımlarda çözüm ortakları üretici firmalar ile müşterilerine tedarik yapmaktayız. Özellikle cep telefonu, tablet, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve promosyon ürünlerinde bir çok markanın çözüm ortağıyız.

Haber Kaynağı: CNN Türk


Inovasyon Ödülleri Sahipleriyle Buluştu - Milliyet Cadde

Haber Kaynağı: Milliyet Cadde