SIRADAN KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA (ERP) PROGRAMLARINI UNUTUN ... 

  • Firmaların her ihtiyacı için birçok program satın alma, öğrenme ve kullanma zahmetinde kurtarmayı amaçladık sandığınızdan daha güzel oldu.
  • ERP yani Kurumsal Kaynak Planlaması tek başına yeterli gelmediğinde yeni program almak yerine size modüllerimizi ekle - çıkar yapabileceğinizden bahsedelim

Sizlere harika bir haberimiz var!

  • ERP dünyasında yeni bir çağ açıyoruz. Öncelikle sizden, daha önce kullandığınız bir birine girmiş karışık menülerden oluşan, soğuk kullanıcı ara yüzleriyle sizi soğutan, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aldığınız fakat zoraki olarak kullandığınız, geliştirilemez ve her eklenti için sizi çıkmaza sokan ERP yazılımlarını bir kenara bırakın, çünkü sizlere StartUP eXecutive ERP'den bahsedeceğiz!

Esnek Bir Yapı ERP MİMARİ

İster yerel, ister internetten, ister tek şubeli yapı ister şubeleri olan bir zincir olarak kullanabileceğiniz bir mimari ile tasarlanmıştır. Tercihinize göre yerel ağınıza kurulabilir veya internetteki sunucularımızda barındırma seçerek bulut yapısıyla sistemimizi kullanabilirsiniz.

Bulut yapısını kullanarak, yerel bir yapıya harcayacağınız maliyeti %90 oranında düşürerek sizlerin yerine bakım, yedekleme, güncelleme, kurulum gibi uzmanlık isteyen aşamaları biz hallediyoruz.

 

StartUP ERP Tasarım

Kullanıcı Dostu Arayüz ERP TASARIM

Bir yazılımı kullanmak ne kadar zor olmalıdır ki? Karışık menüleri olan, neyin nerede olduğu belli olmayan ve o yazılımı kullanmak için uzmanlık gerektiren programlardan bıktınız mı? Sizlere hem kullanıcı ara yüzüyle, hem de menü ve tasarımlarıyla, uzmanlık gerektirmeyen basit kullanım şekliyle çok daha iyisini sunuyoruz.

Giriş ekranınızda tüm ihtiyacınız olan alanların, grup grup özet ve grafiklerinin size güncel bilgileri vermesi... Kulağa hoş geliyor değil mi?

 

StartUP ERP Entegrasyon1

Bağlantıda Kalın! ERP ENTEGRASYON

Günümüz teknolojisi internet ve artık her şey internet ile birbirine bağlı. Düşünsenize, ürün açmak için bir e-ticaret sitesinden bağlantı adresini kopyalıyorsunuz ve program sizin yerinize ürünün görselleri, özellikleri, html açıklaması gibi tüm bilgilerini otomatik çekiyor. Size sadece kaydet demesi kalıyor. Peki e-ticaret, pazaryeri (n11, gittigidiyor, hepsiburada, e-pttavm), b2b-b2c, banka apileri, kargo apileri, ürün borsası, hızlı fiyat karşılaştırmaları, online fiyat teklifleri, online mutabakatlar ve daha fazlasını sizler için hayal ettik, ve sizlere sunuyoruz!

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Gelişmiş ürün yönetimi sayesinde tüm ERP ürünlerinize sonsuz ürün varyantı ekleyebilir, sonsuz kategorilendirebilir, xml tedarikçileri, tedarikçi grupları, farklı fiyat listeleri oluşturabilir anlık satılabilir stok ve depodaki stokları takip edebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Hem firmalarınızı hem kişilerinizi hem de müşterilerinizi farklı tiplerde tanımlayabilir, yönetebilir, gelişmiş CRM ile pazarlama ve müşteri takibi konusunda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bir ERP'nin olmazsa olmazı!

Muhasebe

Muhasebe programlarını kullanmak karışık ve zordur. Eğitim almaksızın muhasebe raporlarını almak tam bir işkenceye dönüşebilir. Uzmanı değilseniz nereden hangi raporu alacağınızı ve hangi parametreler ile raporlama yapacağınızı öğrenmek tamamen vakit kaybıdır. StartUP eXecutive ERP Muhasebe ile tüm muhasebe işlemleriniz o kadar kolay yönetilir ki, raporlara tek tıkla erişebilir, e-fatura/e-arşiv ve e-defter işlemlerinizi tam uyumlu halde kullanabilirsiniz.

Finans

Firmanızın tüm finans ihtiyaçlarını, gelişmiş banka entegrasyonları ve raporlamalar ile anlık durumlarına göre planlayarak tüm ödeme ve alacak takiplerinizi kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz. Kolay raporlanabilir özelliği sayesinde finans durumunuzu raporlamak için karışık yapılarla uğraşmaz, basit ve anlaşılır bir raporlama sistemi altında firmanızın finansal durumunu analiz edebilirsiniz.

Gelişmiş Üretim

İşlerinizi planlayıp, projelendirip veya şirket ihtiyaçlarınız, satışlar ve siparişlerinize göre üretimlerinizi planlayıp, aktif imalatlarınızın takiplerinizi en doğru şekilde yapabilirsiniz. ERP ile gelişmiş üretim yönetimi ile üretim planlaması ve kontrolü artık çok daha kolay!

Üretimle alakalı tüm maliyetlerinizi kontrol edip, kalite kontrolü daha verimli kullanarak müşterilinize daha kaliteli üretimler sunun. Kalite kontrol yönetimi sayesinde üretimlerinizden kaynaklanan risk ve hataları, maliyet ve zaman kayıplarını raporlayarak üretimlerinizi en doğru şekilde planlayın.

Satış

StartUP eXecutive ERP'de 4 farklı satış modülü ile çok daha efektif satışlar yapabilir, verdiğiniz satış tekliflerinizi değerlendirip satışa dönenlerin raporlarını anlık takip edebilirsiniz. Farklı satış fiyatlarını farklı kriterlerde kullanıp, satış kabiliyetinizi arttırabilecek raporlarla en verimli şekilde satış yönetimi yapabilirsiniz. Ayrıca b2b, b2c, e-ticaret ve pazar yerleri ile tam entegrasyonlu yapı sayesinde tüm satışlarınızı tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Satın Alma

StartUP Executive ERP'de hızlı taleplerde bulunun, hızlı tedarikler yapın. Tedariklerinizin kontrolü tamamen sizde olsun ve tedarikçilerinize gönderdiğiniz Fiyat İstek Formları ile web üzerinden fiyatları toplayın. Hem zamandan hem de fiyatları sisteme girmekle uğraşmayın, tedarikçileriniz fiyatları web üzerinden sisteminize kendileri girsin. Satın alma işlemlerinizi projeler, üretim, farklı satış modülleri ile tam entegre şekilde kullanarak boşa giden zamanınızı çok daha verimli şekilde değerlendirin.

Şube ve Depo

İstediğiniz kadar şube tanımlaması yaparak, şubelere kullanıcıları yetkilendirerek şube bazında iş yerlerinizi anlık yönetin. Şube bazlı raporlar alarak, şubelerinizin tüm ihtiyaç ve taleplerini, tüm satış ve verilerini şube bazlı yönetip çok daha hızlı şekilde ihtiyaçlara cevap verin.

Depo giriş ve çıkışlarını kontrollü bir şekilde sağlayarak alış/satış ve üretim için gerekli malzeme kaynak planlamasını çok daha verimli yapın.

Satışlarınız ile entegre çalışan depo yönetimi sayesinde kargo ve kurye takiplerinizle işlemleriniz artık çok daha kolay!

İnsan Kaynakları

Personelleri takip etmek karışık ve zordur. Üretim için puantajları işleyip, maliyetlendirip proje ve/ya diğer üretim emirleriyle eşleştirip hem maliyetlerinizi kontrol altına alın, hem de personelinizi en verimli şekilde takip edin. Personelinizin tüm bilgilerini kontrol altında tutarak, onlara çok daha iyi insan kaynakları hizmeti sunarak bir adım önde olun. Ayrıca personel işlemlerinizi kolayca yöneterek çok büyük bir yükten kurtulun.

Hayallerinizin Kodlarla Buluşması!

StartUP eXecutive ERP belki de hayalini kurduğunuz, keşke şu da olsa dediğiniz bütün özellikleri tek bir çatı altında birleştirdi! Daha fazlasını merak etmiyor musunuz?